Dažnai Užduodami Klausimai

Mes esame internetinė baldų parduotuvė ir ekspozicijos šiuo metu neturime.

Taip, visiems mūsų parduodamiems baldams taikoma 24 mėnesių gamintojo garantija. Dėl garantijos reikia kreiptis elektroniniu paštu info@chester.lt

Užsakymams, kurių krepšelio vertė yra mažesnė nei 2500 taikomas 50 EUR pristatymo mokestis. Kitais atvejais pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas, išskyrus Kuršių Neriją. Už pristatymą į Kuršių Neriją imamas papildomas 40€ mokestis.

Vidutinis gamybos ir pristatymo terminas yra 4 savaitės. Baldai, kurie gaminami pagal individualius pageidavimus, bei išmatavimus pagaminami ir pristatomi ilgiau.

Didžiają dali užsakymų pristatome laiku ar net anksčiau numatyto termino. Tačiau būna tokių situacijų, kai užsakymas gali vėluoti dėl pasirinktų specifinių medžiagų, bei priedų.

Kadangi baldai yra gaminami pagal individualų kliento pasirinkimą, reikalingas išankstinis užsakymo apmokėjimas. Užsakymas yra vykdomas tik gavus apmokėjimą. 

Prekių, kurios buvo gamintos pagal individualų kliento užsakymą, t. y. pagal kliento pasirinktą audinį ar spalvinį derinį, grąžinti nėra galimybės.

Prisijungti

Sukurti paskyrą

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privatumo politikoje.

Slaptažodžio grąžinimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. El. paštu gausite nuorodą, leidžiančią sukurti naują slaptažodį.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

NESENAI PERŽIŪRĖTA 0